Trening 

dla oświaty

Nauczyciele to szczególna grupa zawodowa. Spoczywa na niej ogromna odpowiedzialność, zarówno w aspekcie przekazywania wiedzy, jak i w aspekcie wskazywania drogi i poruszania się w nieustannie zmieniającym się świecie.

Biznesowe Centrum Szkoleniowo Doradcze wychodzi z pomocną dłonią dla pracowników Oświaty proponując szeroki wachlarz profesjonalnych szkoleń prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów z tego zakresu.

Wychodząc naprzeciw Nauczycielom proponujemy szkolenia z zakresu: profilaktyki uzależnień, przeciwdziałaniu agresji, edukacji zdrowotnej w szkole, szkolenia dotyczące praktycznych metod pracy z dziećmi szczególnie uzdolnionymi, szkolenie kształtujące umiejętności radzenia sobie w sytuacjach powodujących stres, zarządzanie konfliktem w szkole, szkolenia dotyczące metod pracy z dzieckiem nadpobudliwym (ADHD), profilaktyka przemocy z użyciem technologii informatycznych oraz komunikacyjnych (cyberprzemoc), motywacja do nauki, szkolenia profilaktyczne dla nauczycieli ukazujące zagrożenia wynikające z przynależności do sekty i wiele innych szkoleń dostosowanych do potrzeb pracowników Oświaty.

Bądź w kontakcie

Formularz zapytania

Napisz nam, czego potrzebujesz

Nasze biuro

ul.Kościelna 20
54-450 Nowy Targ
kontakt@tomaszwitek.p
Kom : 793 700 426
Kom : 884 700 426

Szybki kontakt

Jeśli masz jakies szczególne pytania, zadzwoń na nasz gorący numer 

Kom: 793 700 426
Kom: 884 700 426

ul.Kościelna 20
34-400 Nowy Targ


Informacje 

> O nas
> Nasz zespół
> Oferta
> Trenerzy
> Kontakt
> Oferty pracy

Szkolenia

> Szkolenia otwarte
> Szkolenia zamknięte

2020 © BCSD - Wszelkie prawa zastrzeżone